Gizlilik Politikası

https://drkalannatural.com/, web sitesini kullanan, buradan alış-veriş yapan ve bu siteye kayıt olan kullanıcıların kendi istekleri ile bu siteyi kullanmak üzere vermiş oldukları bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, ilgi alanları, e-posta adresleri vs.) kendi güvenli sistemi içerisinde muhafaza etmektedir. Sistemlerimizde toplanan bu bilgiler, pazarlama çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetleri ve çeşitli müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece https://drkalannatural.com/ bünyesinde kullanılmaktadır. Üyelik formlarından toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmadıkça, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta veya başkaca bir ticari amaçla kullanmamakta ya da satılmamaktadır.

Ayrıca, https://drkalannatural.com/ müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanıcılarının sitede geçirdikleri süre zarfında yapmış oldukları işlemleri, hareket ve tercihleri analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, kullanıcılara daha özel bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla zaman zaman iş ortaklarımız ile paylaşılabilmektedir.

https://drkalannatural.com/ tarafından toplanılan kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulüne uygun olarak talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri uyarınca resmi makamlara açıklama yapılması durumunda söz konusu resmi makamlara açıklanabilir.

Kullanıcıların sisteme girdiği tüm bilgilere https://drkalannatural.com/ un güvenli sistemlerinde sadece ilgili şirket çalışanlarımız ve kullanıcılarımız ulaşabilmektedir. Bu bilgilerin değiştirilmesi ise sadece kullanıcıların kendileri tarafından yapılabilir. Bu çerçeve dışındaki üçüncü kişilerin bu bilgilere yasal yollarla ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kullanıcılardan kredi kartı bilgileri ise, siteden alışveriş yapan değerli kullanıcılarımızın güvenliklerini en üst düzeyde tutmak amacıyla hiçbir şekilde https://drkalannatural.com/  veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin https://drkalannatural.com/  ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

Firmamızın irtibat detayları aşağıdaki gibidir:

DR KALAN NATUREL HERBAL PRODUCTS SAĞLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ

kültür Mh/Meşrutiyet caddasi,no:54/B kızılay, 06420, Ankara. Turkey

0090 552 852 1000

0090 552 852 3000

info@drkalan.com

info@drkalannatural.com

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop