kullanim-kosullari

Bu Kullanıcı Şartları https://drkalannatural.com/ web sitesinin genel kullanım şartlarını ve bunlarla ilgili olarak Kullanıcı’ların uyması gereken genel kuralları ve yasal sorumlulukları içerir. Bu siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu Kullanıcı Şartları’nı kabul etmiş olduğunuzu beyan etmektesiniz. DR KALAN NATUREL HERBAL PRODUCTS SAĞLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ (“DRKALANNATURAL”), dilediği zaman bu Kullanıcı Şartlarını’nın içeriğini değiştirme yetkisini saklı tutar.

Kullanım ve Güvenlik Kuralları

https://drkalannatural.com/ sitesini kullanmak ücretsizdir. Ancak bazı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlerde bulunan kişi veya kişiler hakkında kanuni işlem yapma hakkını saklı tutar:

. Siteye üye olabilmek için verdiği kişisel bilgilerin yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı olması, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ve yasalara aykırı ifadeler içermesi,

. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,

. Sitenin güvenliğini tehlikeye düşüren, engelleyebilecek olan ve sitenin içerisinde muhafaza edilen kişisel bilgilere yetkisiz ulaşım sağlamaya yarayan yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması, her türlü bilginin izinsiz olarak alınması, silinmesi, değiştirilmesi

. Bir üyeye ait birden fazla hesap olması.

. Kullanıcılara verilen ya da kullanıcıların belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması yada bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılması,

Site İçeriğinin Kullanımı

https://drkalannatural.com/‘da sunulan görsel ve yazılı içerik üyelerin ve ziyaretçilerin kişisel kullanımı içindir. Site içeriğinde yer alan bütün alan adı, logo, marka, iş metodu ve sair her türlü materyaller ve bunlara ilişkin her türlü fikri ve sınai mülkiyet haklar DRKALANNATURAL’a ait olup yasal koruma altındadır, ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya DRKALANNATURAL’nun izni olmadan kullanmak yasaktır.

 . Bu web sitesi tasarımı, düzenlenmesi ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılım DRKALANNATURAL’a ait olup izinsiz kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

.Bu web sitesine iletilen tüm yorum, öneri ve eleştirileri yeniden ve halka açık şekilde yayımlama hakkı DRKALANNATURAL’a aittir. DRKALANNATURAL bu öneri eleştiri ve yazıları pazarlama amacıyla kullanabilir.

Sorumluluklar

https://drkalannatural.com/ ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır. Sözkonusu yazışmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden DRKALANNATURAL  sorumlu tutulamaz.

. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından bu site üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir.

. Kullanıcı, bu web sitesinin hizmetlerinden yararlanırken, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ve https://drkalannatural.com/ tarafından yayımlanacak her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.

https://drkalannatural.com/ ya da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı DRKALANNATURAL’a aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

. https://drkalannatural.com/, kendi kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. DRKALANNATURAL, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

. Kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılabilir.

. DRKALANNATURAL, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, kullanıcı hesaplarına bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkını saklı tutar.

https://drkalannatural.com/’ un kullanıcılarının kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığı önlemler ve bu konudaki genel politikalarını okumak için, lütfen “Gizlilik sözleşmesi” bölümünü okuyunuz. Kullanıcı, bu siteni kullanmaya başlandığı andan itibaren bu kullanıcı şartlarının tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle DRKALANNATURAL’nun uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. DRKALANNATURAL, Kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir. 

DRKALANNATURAL’nun Hak ve Yükümlülükleri

. DRKALANNATURAL taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, bu kullanıcı şartlarında herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. DRKALANNATURAL, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlayacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, https://drkalannatural.com/ ‘da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve bu sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

üyenin e-posta adresi yanlışsa drkalannaturel sorumlu tutulmaz.

Bu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri https://drkalannatural.com/ sitesine göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın DRKALANNATURAL tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

. DRKALANNATURAL, usulüne uygun olarak https://drkalannatural.com/ sitesine kayıt olan kullanıcının sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcının https://drkalannatural.com/ sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişiminin tespit edilmesi ve/veya siber saldırıya neden olduğunun belirlenmesi, resmî makamlar tarafından kullanıcıya yönelik suç duyurusu bulunması ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, https://drkalannatural.com/ / DRKALANNATURAL ilgili üyenin kimlik ve ip bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

Kullanıcı Şartlarının Yürürlüğe Girmesi

Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren Kullanıcı Şartlarına uymayı taahhüt kabul etmiş sayılır. 

Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde  Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Tebligat Adresleri

. Kullanıcının drkalannatural.com’a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta adresi olarak kabul edilir. . https://drkalannatural.com/ Kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresine yapacağı her türlü bildirimin, elektronik postanın Kullanıcının e-posta adresine gönderilmesinden 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir.

Kullanıcı, bu Kullanım Şartları’ nda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

. Taraflar, mevcut elektronik posta adreslerindeki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik posta adresine yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler. 

Üyeler drkalannatural ile ilgili herhangi bir sorunla karşı karşıya kalırlarsa info@drkalannatural.com veya 00905528523000 ile iletişime geçebilirler ve aksi takdirde drkalannatural e-posta kanıtı olmadan hiçbir şikayeti kabul etmeyecektir.

drkalannatural, herhangi bir e-postayı en fazla 7 gün içinde yanıtlayacaktır.

amacımız sizlere sitemizde güvenli ve iyi bir deneyim yaşatmaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle info@drkalannatural.com veya 00905528523000 adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Cart

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop